Regjistrohuni për kurset intensive të të rriturve në 21 gusht

by | 05.08.2017

Kurset e studentetve dhe te rriturve

Thuhet se gjuha që nuk përdoret, humbet!

Përshëndetje miq!

Të gjithë jemi të vetëdijshëm se sa kritike është nevoja për ta praktikuar e përmirësuar vazhdimisht aftësinë e komunikimit në një gjuhë tjetër si anglishtja. Sfida e përhershme sigurisht është koha apo mundësia për t’u marrë vetë!

Ndaj, ju inkurajojmë t’i shtoni vlerë kësaj fundvere duke e përmirësuar anglishten tuaj me ne.

Këtë fundvere ju ofrojmë disa alternativa si më poshtë:

Kurse të gjuhës angleze për të rriturit
Kurse intensive dhe individuale për TOEFL, IELTS dhe SAT
Conversation with American teachers

Na kontaktoni…

9 përgjigje te “Regjistrohuni për kurset intensive të të rriturve në 21 gusht”

 1. Festime thotë:

  Jam e interesuar dhe une te vazhdoj kte kurs

  • Jozita thotë:

   Pershendetje Festime,

   Te falenderojme per interesimin ne qendren tone!
   Fillimisht duhet te paraqiteni ne qender per t’u testuar nese nuk jeni nivel fillestar. Gjate kesaj periudhe po merremi me testimet dhe regjistrimet. Do te merrni cdo informacion kur te jeni tek ne ose edhe duke na telefonuar.
   Gjithe te mirat,
   Stafi

 2. Ersi thotë:

  Pershendetje, isha i interesuar nje nibvel mbi fillestar,

  • Jozita thotë:

   Pershendetje Ersi,

   Kryhet nje testim paraprak per te percaktuar nivelin. Ne kemi nisur klasa me nivele te ndryshme tek te dyja qendrat. Do t’ju luteshim te na kontaktonit me telefon ose te kaloni prane qendrave tona.
   Faleminderit,
   Stafi

 3. Algert thotë:

  pershendetje, jam i interesuar per fillestar

 4. Sara thotë:

  Pershendetje
  Jam e interesuar te di se kur behet kursi
  Domethene ne cilat orare ose dite?

  • Jozita thotë:

   Pershendetje Sara,
   Faleminderit qe na ke shkruar!
   Kurset kane orare te ndryshme sipas niveleve, ka ne mengjes ka edhe pasdite. Do te ishte mire te na kontaktoje praraprakisht me telefon ose te kaloje prane qendrave tona per te marre me shume informacion.
   Gjithe te mirat,
   Stafi

 5. Kledi thotë:

  Pershendetje !
  Jam I interesuar per kurset individuale qe zhvillohen ne qendren tuaj. Si mund te informohem me teper?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *