New Albanian classes

by | 03.30.2021

New Albanian classes from April 7th 🗓

Online, or in-person, you’ll be able to learn the language from our most experienced teachers and well designed methods!

Learn more by contacting us on: info@lincoln.org.al 📩

2 përgjigje te “New Albanian classes”

  1. Joshua L Erwin thotë:

    Hello, I missed the start date for this. Are you going to have another class?

  2. Denada Musej. thotë:

    Dua te flas anglisht di shume fjale dhe nuk e flas dot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *