GrapeSEED: Momente gjatë prezantimit më prindër dhe familjarë

by | 09.18.2019

Me datë 17 shtator 2019, u organizua një prezantim i hapur me prindër dhe familjarë të interesuar në programin e veçantë të anglishtes GrapeSEED, për moshat 4-7 vjeç.

Nëpërmjet lojrave, këngëve dhe aktiviteteve të shumta, ky program, përdor të njëjtat rregulla që e ndihmojnë një fëmijë të mësojë gjuhën e tij amtare.

Mbas prezantimit, të pranishmit diskutuan mbi pyetjet që kishin si dhe vizituan klasat ku zhvillohet mësimi.

Nëse keni nevojë, për më shumë informacion ju ftojmë të vizitoni linkun, qendrën tonë në Bllok ose na kontaktoni.

 

View this post on Instagram

 

Momente nga prezantimi me prindër për programin e gjuhës angleze GrapeSEED për fëmijët e moshave 4-7 vjeç. #lincolnalbania #grapeseed

A post shared by Lincoln Centers of Albania (@lincolnalbania) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *