Programet e verës 2016 për fëmijët

by | 05.05.2016

Kurset verore per femije 2016

Të nderuar prindër dhe familjarë!

Stina e verës praktikisht ka ardhur dhe ndërsa afron edhe fundi i shkollës një nga sfidat që mund të keni lidhet me organizimin sa më i mirë të kohës së fëmijës tuaj.

Ne si qendra Lincoln kemi dëshirë t’ju ofrojmë një alternativë sa më pozitive për ju dhe fëmijën tuaj.

Nisur nga eksperienca disa vjeçare, edhe këtë verë, do vijojmë të ofrojmë disa programe bazë të përshtatura enkas për fëmijët.

Për më shumë ju lutemi vizitoni faqen tonë:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *