Kanë filluar regjistrimet për kurset e verës 2015

by | 05.28.2015

Kurset e veres 2015Përshëndetje miq,

Vera është praktikisht këtu! Por mos nguroni t’i shfrytëzoni ditët e zgjatura për t’u përmirësuar profesionalisht dhe nga ana gjuhësore nëpërmjet kurseve tona për të rriturit dhe profesionistët.

Kurset verore për të rriturit fillojnë me datë 8 qershor, por ju mund të interesoheni që tani për t’u regjistruar që mos ta lini për momentin e fundit. Për një listë të kurseve që ne ofrojmë si dhe më shumë informacion ju ftojmë të vizitoni faqet përkatëse:

http://lincolnalbania.org/te-rriturit/

http://lincolnalbania.org/profesioniste/

Kurset verore për fëmijët fillojnë me datë 15 qershor. Për më shumë informacion vizitoni linkun në faqen tonë: http://lincolnalbania.org/femijet/

Ju ftojmë ta na kontaktoni për çdo pyetje apo sqarim që mund të keni nevojë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *