Tërmeti!

by | 09.23.2019

Qendra Lincoln përkrah dhe mbështet të gjithë ata që janë prekur materialisht, fizikisht dhe emocionalisht gjatë tērmetit të datës 21 shtator. Le të gjendemi pranë dhe të inkurajojmë njeri-tjetrin, ndërsa kapërcejmë këtë situatë të vështirë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *