Programet e verës 2019: Momente nga java e pestë

by | 07.22.2019

Edha kjo javë që kaloi përmbante një program plot aventura të reja, mësime për aftësitë jetësore si dhe plot projekte ku fëmijët zhvilluan më tej pasionet e tyre artistike.

Më poshtë mund të gjeni një përmbledhje me foto, video dhe momente nga java e tretë e Shkollës dhe Kampeve të verës këtu në qendrat Linkoln.

Ju ftojmë të na kontaktoni për më shumë informacion rreth programeve të verës dhe kurseve këtu në qedrat Linkoln.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *