Veçantitë e kurseve të verës në Linkoln

by | 06.13.2019

Urojmë të jeni duke përjetuar një verë të këndshme.

Dëshirojmë t’ju kujtojmë se vijojnë kurset verore në Lincoln për të rritur dhe për fëmijë, si dhe ju ftojmë të lexoni diçka më shumë rreth të veçantave të kësaj vere:


Për të rriturit

Aktualisht, kemi ende disa klasa në pritje për të filluar për kurset anglisht, gjermanisht, TOEFL, IELTS, anglishtja për qëllime specifike dhe shqip.

Visitoni: http://lincolnalbania.org/te-rriturit/kurset-e-veres/

Ju mirëpresim!


Për fëmijët: 17 qershor – 19 korrik

English hour

Përveç programit të larmishëm dhe edukativ, këtë verë e bën edhe më të veçantë, prania e një grupi të rinjsh nga Amerika dhe do t’ju ofrojnë fëmijës tuaj një eksperiencë unike gjuhësore dhe kulturore.

Risi këtë verë është kursi ‘anglishtja nëpërmjet muzikës’ me mësues amerikanë, që ndërthur mësimin e gjuhës angleze nëpërmjet muzikës dhe kitarës.

http://lincolnalbania.org/femijet/programet-e-veres/

Ju kujtojmë se, vendet për kampet e verës janë të kufizuara, ndaj regjistrohuni sa më parë për të siguruar vendin e fëmijës tuaj.


Ju mirëpresim!

2 përgjigje te “Veçantitë e kurseve të verës në Linkoln”

 1. Blerand thotë:

  Pershendetje,,si jane oraret e qendrimit?po persa i perket cmimeve?kur eshte afati i fundit i regjistrimit?faleminderit

 2. Jozita thotë:

  Pershendetje, Blerand!

  Te falenderojme per interesimin ne qendren Lincoln!
  Nese jeni interesuar per programet verore per femijet, ato jane 5 javore dhe kemi nisur kete jave, cdo dite nga e hena-premte nga ora 09:00-12:00
  Per detaje te tjera, na kontaktoni me telefon ose kaloni prane qendres sone.

  Faleminderit,
  Stafi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *