Programet e verës: Momente nga java e parë

by | 06.20.2019
Kampi i veres ne Linkoln - projekti 'ne bregdet'

Në Linkoln i ndihmojmë fëmijët të fitojnë besim ndaj vetes, zbulojnë vlerat e talentet e tyre dhe sigurisht të zbaviten.

Gjatë javës së parë ata përjetuan aventura të reja, mësuan aftësi jetësore e si dhe zhvilluan pasionet e tyre artistike.

Mësuesit tanë të talentuar punuan çdo ditë me dashuri, të ndihmuar nga një grup të rinjsh amerikanë, duke krijuar një ambient jo vetëm argëtues por dhe anglisht-folës.

Për një pamje më të qartë ju ftojmë të shihni fotot dhe videot që kemi përzgjedhur si më poshtë:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *