Vijojnë regjistrimet për kurset 2 mujore!

by | 05.07.2019
2019 Adults Summer Courses

A jeni gati për një verë të frytshme?

A jeni gati për eksperienca që do t’ju lejojnë të arrini synimet tuaja personale dhe profesionale?

Atëherë ju ftojmë të shqyrtoni kurset tona verore si më poshtë:

Kurse të gjuhës angleze

 • Kurset normale:  tre ditë në javë / 80 min / 4 muaj
 • Kurset intensive: çdo ditë / 80 min / 2 muaj
 • Kurse individuale: sipas nevojave specifike

Kurse të gjuhës gjermane

 • Kurset normale: tre herë në javë / 80 min / 3 muaj
 • Kurse individuale: sipas nevojave specifike

Anglishtja për qëllime specifike

E shkruar ose e folur (written & spoken communication)

 • Kurset normale:  tre herë në javë / 80 min / 10 seanca

TOEFL / IELTS / Aptis / SAT

 • Kurse individuale ose grup: sipas nevojave specifike

10 përgjigje te “Vijojnë regjistrimet për kurset 2 mujore!”

 1. Suzan thotë:

  Pershendetje,
  Anglishtja per qellime specifike ( written and spoken) communication, a behet individualisht?
  Sa % arrihet ne 10 seanca, kur niveli i njohurive eshte B2 ?

 2. Jozita thotë:

  Pershendetje, Suzan!
  Faleminderit qe na ke shkruar!
  Kurse per Written and Spoken English, do te nisin gjate muajit qershor ne grupe si edhe individualisht. Fokusi kryesor, sic dhe emertohet, eshte siguria ne te folur dhe pasurimi i fjalorit. Niveli B2 eshte i mjaftueshem per te kryer kursin.
  Per me shume detaje, na kontakto me telefon ose kalo prane qendres.
  Gjithe te mirat,
  Stafi

 3. Megi thotë:

  Prsh
  Anglisht novel B2
  A behen kurse gjate veres dhe paradite

  • Entela thotë:

   Pershendetje, Megi!

   Faleminderit qe na keni shkruar.

   Ofrojme kurse dhe gjate paradites. Per te nisur nje grup duhen minimumi 6 studente. Nga sezonet e kaluara kemi patur grupe gjithmone edhe paradite.

   Per me shume informacion lutemi kaloni prane zyrave tona.

   Faleminderit,
   Stafi Linkoln.

 4. Jora thotë:

  Pershendetje!Sa kushton kursi intensiv 2-mujor per nivel B2

 5. Jozita thotë:

  Pershendetje, Jora!
  Te falenderojme qe na ke shkruar!

  Niveli b2 ka nje pagese prej 259 euro + 25 euro librat, per 5 muaj nese zhvillohet normalisht ose 3 muaj nese zhvillohet intensivisht.
  Fillimisht kryhet nje testim paraprak per te percaktuar sakte nivelin, me pask kryhet regjistrimi, i cili mund te paguhet edhe me keste.
  Per me shume informacion, na kontakto me telefon ose kalo direkt ne qendrat tona.
  Gjithe te mirat,
  Stafi

 6. Gerta thotë:

  Pershendetje!
  A kane nisur kurset intesive per nivelin C1 dhe nese po sa kushton? A mund te behet paradite?

 7. Jozita thotë:

  Pershendetje, Gerta!

  Kursi per nivel C1 do te nisi gjate muajit tetor, momentalisht niveli me i larte eshte B2.
  Per me shume informacion, na kontakto me telefon ose kalo prane qendres sone.

  Gjithe te mirat,
  Stafi

 8. Ervin thotë:

  Sa kushton C1 dhe sa zgjat

 9. Entela thotë:

  Pershendetje, Ervin!

  Niveli C1 ka 56 seanca dhe kushton 259 euro.
  Per me shume informacion lutemi kaloni prane zyrave tona ose kontaktoni ne numrat: Linkoln 1 04 22 308 80 cel: +355 68 20 10 607 dhe Linkoln 2: 04 2400 260 cel:+355 68 20 83 308

  Faleminderit,
  Stafi Linkoln.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *