Trajnim: “Komunikimi dhe etika në institucione dhe biznese”

by | 04.17.2019

Komunikimi & Etika ne institucione - Shkoder 2

Me datë 15 prill u zhvillua trajnimi me temë: “Komunikimi dhe etika në institucione dhe biznese”, realizuar në ambjentet e fototekës Marubi.

Faleminderit për bashkëpunimin stafit të fototekës, shembull qytetarie e përkushtimi në punën e tyre!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *