Ejani për ‘klasat e hapura në Lincoln’ me 24 tetor – 1 nëntor

by | 10.24.2017

Klasat e hapura ne Linkoln

Përshëndetje miq!

Ju ftojmë që të përjetoni një orë mësimi në klasat tona gjatë këtyre datave 24 tetor – 1 nëntor.

Na kontaktoni paraprakisht që t’ju orientojmë me oraret për klasat e fëmijëve dhe ato të të rriturve si dhe çdo pyetje tjetër që mund të keni.

Na kontaktoni nëpërmjet formës së kontaktit


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *