Njoftim mbi kufizimin e orareve

by | 02.11.2021
Sipas urdhërit të Ministrisë së Shëndetësisë mbi kufizimin e përkohshëm të orarit të lëvizjes prej orës 20:00, ju njoftojmë se grupet e fundit mësimore, që nisin në orën 18:30, do të zhvillojnë seanca prej 60 minutash, në vend të 80′. Mësuesit e çdo klase do t’ju njoftojnë mbi detajet e zëvendësimit, apo shtyrjes së këtyre orëve. Të gjitha grupet e tjera mësimore qëndrojnë të pandryshuara.
Nëse po mendoni të regjistroheni këto ditë, mund të merrni më shumë informacion mbi oraret duke na vizituar ne qendrat tona, ose duke telefonuar në: 0682010607 (Pazari i Ri), 0682083308 (Blloku), ose 0676027565 (Shkodra).

2 përgjigje te “Njoftim mbi kufizimin e orareve”

  1. Estra thotë:

    Do doja të Dija se si është ky kurs online a është me lekë dhe çfarë bazash ka?

  2. Adelina thotë:

    Pershendetje , jam e interesuar per nje kurs ne gjuhen angleze
    Jam ne shkolle te larte per Finance ne vit te trete . Mund te me thoni oraret tek pazari i ri .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *