Pezullim i mësimit në qendrat Lincoln

by | 03.09.2020

Ju njoftojmë se të tri qendrat Lincoln do të jenë të mbyllura sipas urdhërit të Ministrisë, të paktën për dy javë. Jemi në pritje të një urdhëri tjetër, për rifillimin e mësimit.

Ndërkohë urojmë që të jeni mirë dhe kujdesuni për veten! Në foto do të gjeni disa këshilla nga Ministria e Shëndetësisë, për t’u mbrojtur nga koronavirus.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *