Si të bëhesh “Ironman” i shitjeve

by | 01.21.2020

Data: 03 Mars, 9:30am-3:30pm
Vendodhja: Qendra Lincoln Blloku, Rr. Ismail Qemali, Nr. 31
Gjuha: Shqip

Nivelet dhe Cmimet

Niveli bazë


100

VIP Premium

Përjetoni një seancë të jashtëzakonshme trajnimi individual me trajnuesin Eneid Lika!

​€

170

Në përfundim të këtij trajnimi, ju do të jeni në gjendje të:

  • Shfaqni veten si një shitës i besueshëm në sytë e klientit
  • Rrisni kënaqësinë e klientit
  • Cross-sell pa bezdisjeEneid Lika


Eneid Lika ka punuar si Drejtor i Njësisë së Ndërmarrjeve të
Biznesit, ku ka menaxhuar një ekip prej 50 të punësuar, ndërsa drejtonte shitjet me pakicë si dhe shitjet B2B në Vodafone Albania. Eneidi ka punuar tek Vodafone Albania për më shumë se 10 vjet. Ai ofron konsulta dhe trajnime në departamentin e shitjeve, negociatave dhe leadershipit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *