Një e shtunë normale në Linkoln

by | 10.05.2019

Nëse do kalonit në një prej qendrave tona, pa dyshim që brenda çdo ore do rastisni në momente si këto.

Veçanërisht në këto ditë regjistrimesh dhe klasash të reja, atmosfera ndryshosh rregullisht.

Ju kujtojmë se regjistrimet e reja vazhdojnë, ndërsa kemi ende klasa të reja në pritje.

Ju mirëpresim!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *