Fëmijët fillojnë më 2 & 3 shtator

by | 08.22.2019
Kurset e vjeshtës për fëmijë

Të dashur prindër dhe familjarë!

Ju kujtojmë se kurset e fëmijëve në vazhdim ri-fillojnë me datë 2 dhe 3 shator.

Ndërkohë, për të regjistruar fëmijën tuaj për kurset e reja ju ftojmë të na kontaktoni sa më parë që të mund t'ju asistojmë sa më mirë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *