GrapeSEED: anglisht për fëmijët 4 deri 7 vjeç

by | 08.28.2019
play

Programi anglisht GrapeSEED është program i përthithjes së gjuhës në moshë të vogël për t’u mësuar anglisht fëmijëve nga mosha 4 deri 7 vjeç si gjuhën e nënës. 

Për më shumë informacion, vizitoni faqen tonë këtu ose na kontaktoni.

3 përgjigje te “GrapeSEED: anglisht për fëmijët 4 deri 7 vjeç”

 1. Ina thotë:

  Pershendetje,interesohem per kursin e anglishtes per femije te moshes 4-7 vjec,cuni im eshte 6 vjec,cili eshte orari i mbasdites,sa here ne jave eshte dhe sa kushton programi?Ju faleminderit,pune te mbare!

 2. Jozita thotë:

  Perhendetje, Ina!

  Te falenderojme per interesimin ne qendren Lincoln!

  Kurset e GrapeSEED do te nisin pas dt. 15 shtator e nderkohe ne jemi me regjistrime kete periudhe. Oraret do te jene pasdite ora 17:00 por ditet ende nuk jane percaktuar perfundimisht.
  Do te te sygjeronim te kalonit nga qendra per te biseduar me konkretisht rreth detajeve.

  Gjithe te mirat,
  Stafi

 3. Linda thotë:

  Pershendetje une interesohem per te blere librin per anglishten per femije 4 vjec. E shisni vetem librin nqse nuk frekuentoj kursin , faleminderit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *