Programet e verës: Momente nga java e dytë

by | 07.03.2019

Edha kjo javë që kaloi përmbante një program plot aventura të reja, mësime për aftësitë jetësore si dhe plot projekte ku fëmijët zhvilluan më tej pasionet e tyre artistike.

Më poshtë mund të gjeni një përmbledhje me foto, video dhe momente nga java e dytë e Shkollës dhe Kampeve të verës këtu në qendrat Linkoln.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *