Njoftim për kurset e marsit

by | 03.12.2019
Kurset e pranveres 2019

Përshëndetje!

Duke ju falenderuar sërish për interesimin e shprehur për kurset tona, duam t’ju njoftojmë se kemi ende disa klasa të hapura në pritje për të filluar apo që kanë filluar rishtazi.

Konkretisht, kemi hapësira sipas kurseve më poshtë:

Nëse jeni të interesuar për këto apo kurse të tjera, ju ftojmë të na kontaktoni.

8 përgjigje te “Njoftim për kurset e marsit”

 1. Diamanta thotë:

  Sa kushton kursi i gjuhes gjermane per te rritur?

  • Jozita thotë:

   Pershendetje, Diamanta!
   Te falenderojme per interesimin ne qendren Lincoln!
   Kurset e radhes do te nisin ne vazhdim sapo klasat te jene gati.
   Nje nivel ka 30 seanca nga 80 min dhe kushton 129 euro + 20 euro libri.
   Per me shume detaje, na kontakto me telefon ose kalo prane qendres.
   Gjithe te mirat,
   Stafi

 2. Klajda thotë:

  Beni kurse online me professore e shkolles? Apo duhet te jesh prezent ne klase?

  • Jozita thotë:

   Pershendetje Klajda dhe faleminderit qe na ke shkruar!

   Kurset zhvillohen edhe online por konsiderohet individual ndaj dhe pagesa ndryshon.
   Per me shume detaje, na kontakto me telefon ose kalo prane qendres per te kryer nje testim paraprak si fillim, te cilin po e ofrojme falas kete periudhe.
   Gjithe te mirat,
   Stafi

 3. Teuta thotë:

  Sa kushton kursi i anglishtes dhe sa zgjat ?

  • Jozita thotë:

   Pershendet, Teuta!

   Te falenderojme per interesimin!
   Nje nivel i gjuhes angleze, zgjat 4 ose 5 muaj (ne varesi te nivelit) Momentalisht jemi me regjistrime per te nisur sapo klasat te jene gati.
   Per informacione te metejshme, na kontakto me telefon ose kalo prane qendres sone.
   Gjithe te mirat,
   Stafi

 4. MERITA thotë:

  KURSE ONLINE

  • Jozita thotë:

   Pershendetje, Merita!

   Te falenderojme per interesimin ne qendren Lincoln!

   Kurset zhvillohen edhe online por konsiderohet individual ndaj dhe pagesa ndryshon.
   Per me shume detaje, na kontakto me telefon ose kalo prane qendres per te kryer nje testim paraprak si fillim, te cilin po e ofrojme falas kete periudhe.
   Gjithe te mirat,
   Stafi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *