Kurset e pranverës për të rriturit

by | 01.07.2019
Kurset e pranveres 2019

Mirë se erdhe!

​Suksesi nuk duhet të jetë thjesht një slogan. Eksperienca na tregon se suksesi i vërtetë kërkon mjaft punë dhe përpjekje për t’u arritur.

Këtu në qendrat Linkoln, nuk ju ofrojmë thjesht ‘suksesin’ por mënyrat e sprovuara për ta arritur atë, pavarësisht se në cilin stad të jetës tuaj personale, akademike apo profesionale jeni.

Kurset dhe trajnimet tona janë më shumë se sa kurrikulat më të mira, janë një eksperiencë shumë e veçantë, e cila do t’ju mbështesë në përpjekjet tuaja.

Jemi mirënjohës për faktin se këto 21 vite mbi 70,000 studentë na kanë besuar dhe lejuar t’i ndihmojmë individualisht në udhëtimin e tyre drejt suksesit.

4 përgjigje te “Kurset e pranverës për të rriturit”

 1. Eriola thotë:

  Jam e interesuar per Kurse te gjuhes gjermane. Jam fillestare, Nuk kam bere asnjehere kurse te kesaj gjithe. Ju lutem me njoftoni per oraret dhe tarifat we jane. Flm

  • Jozita thotë:

   Pershendetje, Eriola!
   Te falenderojme per interesimin ne qendren Lincoln!
   Kurset e reja per gjuhen gjermane nisin ne muajin shkurt. Metoda qe perdorim quhet Schritte dhe niveli ka 20 seanca nga 120 minuta. Oraret jane zakonisht pasdite por tani eshte ende heret per te dhene nje pergjigjie konkrete.
   Per me shume informacion, na kontakto me telefon ose kalo prane qendres.
   Gjithe te mirat,
   Stafi

 2. Jonila thotë:

  Jam e interesuar per kurset intesive ne anglisht. Niveli intermedit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *