Kurs për AutoCAD

by | 01.20.2019
Kursi i AutoCAD

AutoCAD është programi që ju mundëson projektimin dhe vizatimin e saktë nga ana gjeometrike të një projekti si në dy dimensionale (2D) dhe tre dimensionale (3D). Programi gjen përdorim në shumë profesione si; arkitekturë dhe inxhinieri ndërtimi, transporti, mekanike, elektrike, topografi, teknik zbatuese dhe gjithashtu për gjimnazistë që janë të interesuar të përvetësojnë këtë program dhe mendojnë të fillojnë studimet për Arkitekturë, Urbanistikë ose Inxhinieri etj.

Në qendrën tonë, kursi i AutoCAD-it zhvillohet i plotë, duke filluar nga njohuritë bazë deri te ato më të thelluara për 2D dhe 3D.

Kursi ofrohet me: 18 seanca / 2 ose 3 herë në javë / 80 min

6 përgjigje te “Kurs për AutoCAD”

 1. Eli thotë:

  Pershendetje!
  A kryeni me kurse autocad dhe sa kushton ju lutem?

 2. Pershendetje si mund te informohem ne lidhje me kurset per awtocad kam djalin qe dua ta regjistroj per kte kurs esht 17 vjec ne vit te 2 gjimnaz.

 3. renato thotë:

  pershendetje a beni kurse auto cad. edhe sa kushton?

 4. Hajri thotë:

  Pershendeti sa kushton kursi auto cad dhe per sa koh esht kursi dhe a mundet te jepet cetifikata me par se dua ta dorzoj ne pozicionin e punes dhe me pas te vzhdoj kursin

 5. Leild thotë:

  A zhvilloni kurse online ne autoCad

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *