Gëzuar Krishtlindjen & Vitin e Ri 2018!

by | 12.15.2017

Qendrat Linkoln: Gëzuar Krishtlindjen & Vitin e Ri 2018!

Përshëndetje miq!

Duke ju falenderuar për bashkëpunimin e deritanishëm, qendrat Linkoln kanë kënaqësinë t’ju urojnë Gëzuar Krishtlindjen dhe Vitin e Ri 2018!

Përzemërsisht,

Stafi i Qendrave Linkoln

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *