Njoftim: Me datë 1 dhjetor qendrat Lincoln do jenë të mbyllura!

by | 11.30.2017

Sipas vendimit të Ministrisë së Arsimit qendrat Lincoln nuk do të zhvillojnë mësim dhe punë administrative nesër, e premte dt. 1 dhjetor, për shkak të reshjeve.

Seanca mësimore e humbur do të zëvendësohet një ditë tjetër, brenda këtij semestri.

Ju falenderojmë për mirëkuptimin!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *