Kurset që fillojnë së shpejti!

by | 02.17.2017

 

Përshëndetje miq,

Duke ju falënderuar për vëmendjen dhe kohën tuaj, deshëm t’ju kujtojmë se po vazhdojmë regjistrimet për kurset e ndryshme dhe të gjuhës për fëmijë e të rritur.

Kurset e fëmijëve kanë filluar që me datë 8 por kemi ende disa klasa të hapura ndaj mos nguroni të na kontaktoni për më shumë detaje.

Ndërkohë, kurset e të rriturve fillojnë të gjitha me datë 20 shkurt, ndaj ju inkurajojmë të regjistroheni këto ditë para fillimit të kurseve edhe që të siguroheni për orarin dhe grupin e dëshiruar.

Na kontaktoni!


Në qendrën tonë në Bllok kemi disa klasa që presin të fillojnë si më poshtë:

Të rritur

Niveli fillestar ora 9:30 HMP dhe 15:30 HMP

Niveli mbi fillestar (Interchange 1) – Ora 9:30 HMP

Niveli Mesatar (Interchange 3) – HMP 11:00

Niveli Mbi mesatar (ViewPoint 1) – 9:30 HMP

Përgatitje për IELTS ME 18:30-20:30

 

Fëmijë të cilët fillojnë në mars:

Niveli fillestar për fëmijë (10-14 vjeç) – HMP 15:30

SuperMinds 0 – M.E.SH 17:00

SuperMinds 2 – MESH 15:30 sapo ka filluar

SuperMinds 1 – HMP 9:30 sapo ka filluar


Në qendrën tonë te Pazari i Ri kemi disa klasa që presin të fillojnë si më poshtë:

Nivel fillestar për fëmijë 10-14 vjeç – 15.30

Nivel fillestar i përparuar për fëmijë 10-14 vjeç- 17.00

Nivel para mesatar për të rritur – 18.30

 

Një përgjigje te “Kurset që fillojnë së shpejti!”

  1. Bushi thotë:

    Pershendetje,

    Kisha deshire te regjistrohesha per kurse ne gjuhen shqip per te rritur. Per sa I perket nivelit, besoj se mbi mesatare. Jetoj jasht shtetit dhe e kam ne plan te arrij ne tirane ne 1 korrik.

    Ju lutem a mund te theksoni si funksinojn kurset per te rritur dhe afersisht sa nxens jan te perfshire ne klas.

    Faleminderit,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *