Gëzuar Krishtlindjen dhe Vitin e Ri 2017

by | 12.19.2016

Të dashur studentë dhe miq të Qendrave Lincoln!

Gëzuar Krishtlindjen dhe Vitin e Ri 2017

Qendrat Lincoln do jenë të mbyllura për Festat e Fundvitit nga data 25 Dhjetor deri me datë 3 Janar 2017. Qendrat ripahpen me datë 4 Janar 2017.

Merry Christmas and Happy New Year 2017

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *