Njoftim: Klasat vijojnë normalisht!

by | 11.09.2016

Të nderuar studentë dhe nxënës të qendrave Lincoln!

duke konsideruar pyetjet e shumta dhe interesimin nëse sot ka mësim ose jo, ju konfirmojmë se sot Lincoln është hapur për të zhvilluar mësim si çdo ditë tjetër.

Ju faleminderit!

Një përgjigje te “Njoftim: Klasat vijojnë normalisht!”

  1. Ori thotë:

    Pershendetje!

    Do doja te flisja ne email per disa info me te detajuara. Flm

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *