Vijojnë regjistrimet për kurset e gjermanishtes

by | 10.06.2016

Kurse gjermanisht

Përshëndetje miq,

Ndonëse anglishtja dominon botërisht si gjuha e biznesit, duhet të pranojmë të gjithë se ndikimi dhe përhapja e gjuhës gjermane gjithashtu nuk njeh rënie!

Për qendrat Lincoln kjo është e dukshme nga niveli në rritje i kërkesës për kurse gjermanisht për të gjitha grupmoshat.

Aktualisht, po vijojmë me regjistrimet për të gjithë studentët dhe të rriturit, dhe ndërkohë kemi edhe kurse për fëmijët me mësues gjerman.

Kursi për adoleshentët dhe të rriturit ofrohet me 45 seanca / 3 herë në javë / nga 80 minuta seanca.

Adresat tona:

Lincoln Center 1 – te pazari i ri

Lincoln Center 2 – te ish-blloku

Lincoln Shkodër

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *