A keni dëgjuar për kurset “Zërat e fëmijëve në Lincoln”?

by | 10.05.2016

Përshëndetje miq,

Këtë vjeshtë këtu në Lincoln po lançojmë një program të ri me kurse për të gjithë ata prej jush që duan të mësojnë apo ushtrohen vokalisht!

Më konkretisht, bëhet fjalë për kurse kanto të ofruara nga këngëtarja operistike dhe mësuesja e talentuar Erinda Agolli.

  • Kurset do të fillojnë së shpejti dhe janë të përshtatshme për grupmoshat 4-6 vjeç, 7-10 vjeç, 10-14 vjeç.
  • Pjesë e këtij programi do të jenë edhe kurset individuale në kanto dhe piano
  • Ne do mund të ofrojmë edhe kurse për të rriturit ndaj mos nguroni të na kontaktoni që t’ju kemi parasysh.

Takim & prezantim me mësuese Erinda Agolli

Gjatë muajit tetor, çdo të martë dhe të mërkurë, nga ora 4 deri në orën 7 të mbasdites jeni të ftuar të vini pranë qendrës tonë në ish-Bllok për të zbuluar talentin tuaj dhe për t’u argëtuar duke kënduar së bashku.

Kur: Çdo të martë & të mërkurë

Ora: 16:00 – 19:00

Vendi: Lincoln 2 pranë ish-Bllokut

 

Për më shumë vizitoni faqen tonë këtu: Zërat e fëmijëve në Lincoln

Linku: http://lincolnalbania.org/femijet/zerat-e-femijeve-ne-lincoln/

Një moment shumë i shkurtër nga takimi i shkurtër që mësuese Erinda Agolli bëri me fëmijët sot në Lincoln 2. A brief moment from the short meeting that our teacher Erinda Agolli had with the children today at Lincoln 2.#lincolnalbania #kursekanto

A video posted by Lincoln Centers of Albania (@lincolnalbania) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *