20% ulje për kurset e reja me 2 nëntor

by | 10.24.2016

Kurset e te rriturve

Të nderuar studentë, të rritur dhe profesionistë!

Në datë 2 nëntor do fillojmë kurset e reja për të gjitha grupmoshat.

Për më shumë informacion, mos nguroni të na kontaktoni që sot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *