20% ulje për kurset e reja të fëmijëve me 2 nëntor

by | 10.24.2016

Kurset e femijeve ne Lincoln

Të nderuar prindër dhe familjarë!

Në datë 2 nëntor do fillojmë kurset e reja për të gjitha grupmoshat e fëmijëve.

Për më shumë informacion, mos nguroni të na kontaktoni që sot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *