Kursin e sotëm mos e lër për nesër!

by | 05.23.2016

Kurset e veres per te rriturit

Mos e lini verën t’ju kalojë si kohë ‘pushimesh’ kur mund t’i shtoni asaj vlerë të vërtetë me pak më shumë përkushtim!

Aktualisht jemi duke vijuar me regjistrimet për kurset verore për të rriturit dhe studentët dhe ju ftojmë që të bëheni pjesë e kurseve duke u interesuar pranë qendrave tona për kurset që ju interesojnë të ndiqni këtë verë.

 

Kurset që fillojnë së shpejti 

Ndërkohë, përveç grupeve që kanë filluar me datë 6 qershor, kemi disa kurse që do fillojnë sapo të plotësohet numri i studentëve. Më poshtë do gjeni një listë me kurset që presin të fillojnë, ndaj mos nguroni të na kontaktoni:

përditësuar me 15 qershor

Qendra Lincoln te Pazari i ri (LC1) Qendra Lincoln te ish-Blloku (LC2
 • Adults Intro intensiv, paradite
 • Adults 2 intensiv, ora 17:00 me 18:20
 • Adults 3 intensiv, paradite
 • Adults 3 intensive, ora 15:30
 • Objective Advanced, ora 15:30
 • TOEFL 2 Mujor intensiv, ora 15:00
 • TOEFL 4 Mujor, mbasdite 18:30
 • Adults Intro intensiv, ora 17:00
 • Adults 2 intensive, ora 18:30
 • TOEFL normal, ora 18:30

2 përgjigje te “Kursin e sotëm mos e lër për nesër!”

 1. Eljana thotë:

  Pershendetje desha te dija se per cfare jane keto kurset ?

 2. Jozita thotë:

  Pershendetje Eljana,

  Ju falenderojme qe na keni shkruar!
  Ne qendren tone zhvillohen kurse gjuhesh: Anglisht, Gjermanisht, Italisht, Shqip per te huaj etj. Gjithashtu edhe kurse Anglisht per femijet duke nisur qe nga mosha 4 vjec.
  Ju lutemi qe per cdo pyetje apo paqartesi, te na kontaktoni ne numrat tane te telefonit ose te kaloni prane qendrave Lincoln tek Pazari i Ri ose ne Ish Bllok.

  Gjithe te mirat,

  Stafi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *