Trajnim: Menaxhimi i kohës për profesionistët

by | 02.03.2016

Time Management blogTë nderuar profesionistë,

Kemi kënaqësinë t’ju njoftojmë se kemi filluar regjistrimet për trajnimet tona këtë vit.

Trajnimi i parë që do të ofrohet do përqendrohet te përfitimi i njohurive dhe teknikave më të mira për menaxhimin e kohës. Si profesionist juve ju kërkohet të prodhoni rezultate pozitive me shumë pak resurse në dispozicion. Ruajta e përqendrimit, priorizimi i përgjegjësive dhe menaxhimi i kohës në takime dhe projekte; janë të gjitha aspekte thelbësore të arritjes së suksesit. Ky program ka për synim t’ju pajisë me mjetet që ju nevojiten për të menaxhuar punët e përditshme me qëllim arritjen e objektivave personale dhe profesionale.

Për më tepër informacion:

Një përgjigje te “Trajnim: Menaxhimi i kohës për profesionistët”

  1. Nevzat thotë:

    Keshilat gjithmone jane produktive

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *