Regjistrohuni sot për kurset e gjermanishtes

by | 02.04.2016

Mesoni gjermanishtEdhe pse gjuha angleze vijon të dominojë botërisht, gjermanishtja nuk ngelet mbrapa dhe kërkesa për mësimin e kësaj gjuhe është në rritje.

Këtu në qendrat Lincoln kjo gjuhë ofrohet prej disa vitesh, por duke qenë se njihemi më shumë për mësimin e anglishtes, ndjejmë nevojën t’ju kujtojmë se ofrojmë edhe kurse gjermanisht.

Ndaj, nëse jeni student i ri apo keni nevojë ta rifreskoni gjermanishte, kurset tona ofrohen për të gjitha nivelet (të rriturit, studentët).

Ofertë 10% ulje për studentët e Lincoln

Për t’ju shprehur mirënjohjen dhe vlerësimin, kemi vendosur që të gjithë ish-studentët si dhe studentët ekzistues të qendrave Lincoln do mund të përfitojnë automatikisht 10% ulje nëse regjistrohen para datë 10 shkurt. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni direkt.

Ju mirëpresim!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *