Kurset e reja fillojnë në 9-10 mars!

by | 02.28.2016

Kurset e reja fillojne me 9-10 marsPërshëndetje miq,

‘Shkurti’, ashtu siç e ka edhe emrin, erdhi dhe iku, ndaj nëse nuk arritët të regjistroheshit për kurset e reja që filluan më 10 shkurt, jeni ende në kohë për fazën e dytë të klasave që fillojnë në datat 9 dhe 10 mars.

Mos nguroni të na kontaktoni që sot!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *