Study Hall: Ora e shkencës dhe breshkat e ujit!

by | 01.11.2016

Si për çdo të enjte, edhe këtë të javë që kaloi, klasa e mësuese Anisës zhvilloi ‘orën e shkencës’ nën temën “under the ocean” (nën oqean). Gjatë klasës fëmijët mësuan për breshkat e ujit dhe sigurisht bën edhe pak punë krijuese për të bërë breshkat e veta.

Këto tematika mësimore janë pjesë e programit “Study Hall” i cili tashmë është në vitin e dytë që ofrohet.  Për më shumë informacion vizitoni faqen përkatëse “Study Hall”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *