Musical “Frozen” me fëmijët në Shkodër

by | 01.26.2016

FBpost_Musical_blog
Fëmijët e qendrës Lincoln në Shkodër prej disa kohësh po përgatiten intensivisht për të performuar në një shfaqje tërësisht të re bazuar mbi filmin e mirënjohur për fëmijë “Frozen”.

Shfaqja është planifikuar për t’u dhënë në datat 1 dhe 2 shkurt ndaj na ndiqni këtu për të rejat e fundit.

Prenotimin për të parë shfaqjen mund ta bëni në numrin: +355 67 60 27 565

Në foto mund t’i shihni ndërsa përgatiten. Do të jetë një shfaqje vërtetë e mrekullueshme, ju mirëpresim.


Qendra Lincoln Shkodër
Tek Hysajt, mbrapa Fakultetit Juridik
Cel. +355 67 60 27 565
E-mail: shkoder@lincoln.org.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *