Kemi rifilluar për vitin i ri 2016

by | 01.04.2016

We-are-backPërshëndetje miq,

Duke ju uruar edhe një herë Gëzuar Vitin e Ri 2016, ju njoftojmë se duke filluar nga data 4 janar qendrat Lincoln kanë rifilluar kurset dhe trajnimet në vazhdim.

Ndërkohë, klasat dhe kurset e reja do të fillojnë me datë 10 shkurt, ndaj nëse keni ndonjë pyetje ose për t’u regjistruar mos nguroni të na kontaktoni që sot.

4 përgjigje te “Kemi rifilluar për vitin i ri 2016”

 1. Eni thotë:

  Përshëndetje! Interesohem për kurset e gjermanishtes, nivel fillestar. Ju lutem më informoni në lidhje me oraret dhe pagesat. Faleminderit.

 2. Lindita thotë:

  Kurset fillojne me 10 Shkurt. Kerkoj ndjese pasi tani e vume re qe keni shkruajtur. Ju lutem na telefononi tek numri yne 0676027565.
  SHume faleminderit per interesimin!

 3. Roni thotë:

  Pershendetje

  Jam e interesuar te di per kurset:Mekanik Automjetesh,Elektroaut,Instalues dhe Riparues te rrjetit elektrik,instalime hidraulike,kur behet regjistrimi,dhe sa jane tarifat dhe menyra e pageses,eshte mujore,apo te gjithe njeheresh.

  Mirepres pergjigjen tuaj

  Faleminderit

  • Roni thotë:

   Pershendetje

   Jam e interesuar te di per kurset:Mekanik Automjetesh,Elektroaut,Instalues dhe Riparues te rrjetit elektrik,instalime hidraulike,kur behet regjistrimi,dhe sa jane tarifat dhe menyra e pageses,eshte mujore,apo te gjithe njeheresh.

   Mirepres pergjigjen tuaj

   Faleminderit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *