Përjeto & Përfito! (video)

by | 08.25.2015

Përshëndetje miq!

Kemi kënaqësinë t’ju prezantojmë me një videospot të ri titulluar “Përjeto dhe Përfito”!

Video, “Pёrjeto dhe Pёrfito” sjell dëshmitë e disa prej studentëve të qendrës Linkoln qё flasin nga përvojat e tyre personale dhe profesionale.

Njëherazi, video shpreh garancinë e cilësisë dhe aftësimit personal/profesional qё ne ofrojmë pёr këdo qё zgjedh tё bëhet pjesë e kurseve dhe trajnimeve tona, tashmё prej 20 vitesh.

Ndaj, ju ftojmë edhe ju të përjetoni eksperiencat tuaja në Linkoln dhe të përfitoni avantazhet qё ato sjellin nё jetën tuaj personale dhe profesionale. Ju mirëpresim!


Regjistrohuni tani!

Miq ju kujtojmë se kjo është koha për t’u regjistruar për kurset e reja që fillojë sipas datave të mëposhtme.

7 Tetor në Tiranë.
5 Tetor në Lezhe
5 Tetor në Shkodër

Regjistrohu tani

3 përgjigje te “Përjeto & Përfito! (video)”

 1. Gjergj thotë:

  Përshendetje! Doja te dija sa kohe zgjat nje nivel?

 2. Jozita thotë:

  Pershendetje Gjergj dhe faleminderit qe na keni shkruar!

  Kurset e vjeshtes nisin dt. 7 tetor dhe niveli zgjat 4 muaj, 2 ose 3 here ne jave me pagesa qe variojne nga 179-219 euro + 25 euro librat.

  Per me shume informacion, na kontaktoni me telefon ose kaloni prane qendres tone.

  Dite te mbare,
  Stafi

 3. Suela thotë:

  Pershendetje!
  Jam e interesuar per kursin e anglishtes.kur fillon? kurset ne cfare orari do te zhvillohen? Sa eshte pagesa?

  ju uroj pune te mbare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *