Ju mirëpresim në Garden Café

by | 07.02.2015

Mirëseerdhët në kafenenë më të re në Tiranë!

Garden CafeGarden Café” ofron një vend të qetë për të pirë një kafe, pije freskuese apo ushqim të shpejtë.  E vendosur në ambjentet e jashtme të shtëpisë së Enver Hoxhës, është vendi ideal për të pushuar me familjen dhe miqtë tuaj.  Kopshti i përshtatshëm për të argëtuar fëmijët tuaj, siguron një vend ku fëmijët mund të rendin të lirë, ndërsa të rriturit shijojnë pijet. Shihni çfarë ofrohet në menu!

Orari: E hënë – E shtunë (14:00 – 22:00)

Vendndodhja: Lincoln Center 2 (në bllok); Rruga Ismail Qemal, Nr. 31

Klikoni për MENU

Evente Private: Për më shumë informacion na kontaktoni direkt.

Kapaciteti:  “Lincoln Garden Café” disponon 30 vende për t’u ulur.

Punonjësit:  Lincoln Garden Café  menaxhohet nga një grup punonjësish me eksperiencë, të cilët janë të gatshëm të mirëpresin eventet tuaja private si dhe të ofrojnë shërbimin që ju dëshironi.

Pijet: Lejohen pijet që dëshironi të sillni nga jashtë.

Shërbimi i ushqimit: Shërbimi i ushqimit mund të përshtatet sipas dëshirave tuaja.

Parkimi: Disponojmë disa vende të lira brenda ambjenteve të qendrës Linkoln, megjithatë është i limituar. Parkimi mund të kryhet jashtë kafenesë.

Sistem audio: Kafeneja disponon një sistem zëri/dëgjimi.

Na kontaktoni për pyetje ose rezevime!

+355 4 240 0260 / +355 68 208 3308 / info@lincoln.org.al

Faqja në Facebook: https://www.facebook.com/lincolngardencafe

Adresa në Google Maps

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *